radio icon

Live Radio

अवैध रुपमा लिबिया र्पुयाइएका १५ नेपालीको उद्धार, नेपाल फिर्तीको तयारी हुँदै

  • radionrn
  • प्रकाशित मिति : सोमवार, जेष्ठ ६, २०७६


अवैध रुपमा युद्धग्रस्त लिबियामा र्पुयाइएका १५ नेपालीको उद्दार गरिएको छ । उद्दार गरिएका सबै १५ नेपालीलाई हाल इन्टरनेसनल अर्गनाइजेसन फर माइग्रेसन आइ ओ एमको क्याम्पमा राखिएको छ । उनीहरुको खाना तथा आवासको व्यवस्था आइ ओ एमले ने गरिएको इजिप्टको कायरोस्थित नेपाली दूतावासले जनाएको छ ।

उनीहरुको नेपाल फिर्तीका लागि आइओएमले नै हवाई टिकटको प्रबन्ध गरिदिने भएको छ । कम्पनीले डरधम्की देखाइ काममा लगाएको र नेपाल फर्किने भन्दा राहदानीसमेत उपलब्ध नगराइएपछि उनीहरुले कायरोस्थित नेपाली दूतावासमा खबर गरेका थिए ।

सोपश्चात् उनीहरुलाई नेपाल फिर्तीका लागि ट्राभल डकुमेन्ट तयार गरी पठाइएको दूतावासले जनाएको छ । उद्दार गरिएका नेपालीहरुको हाल स्वास्थ्य परीक्षण तथा त्रिपोलीबाट फिर्ती कागज बनाउने कार्य भइरहेको छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्

सम्बन्धित समाचार